DRAGAN KOJIĆ KEBA Severinin svekar u ekstazi nakon Zvezdinog gola, pogledajte

mn

Srpski pjevač i otac Severininog supruga Igora, Dragan Kojić Keba vatreni je navijač beogradske Crvene zvezde koja je u srijedu navečer remirizirala protiv Young Boysa u Bernu.

22.08.2019. u 11:00

Švicarski prvak je poveo u 7. minuti, kad se Assale ubacio iza leđa obrane Crvene zvezde i svladao Milana Borjana. Beograđani su izjednačili 11 minuta poslije, kad je udarac iz kuta izveo njihov kapetan Marko Marin, a australski reprezentativac Miloš Degenek glavom zahvatio loptu koja je u visokom luku preletjela domaćeg vratara i sve igrače te završila pod gredom gola švicarskog prvaka.

"Idemo, idemo. Gool, bravo", nije mogao obuzdati emocije Severinin svekar koji je snimku praćenja utakmice objavio na Instagramu.

Gooooolllll..Z♥️♥️♥️♥️A

A post shared by Dragan Kojic Keba (@dragankojickeba) on Aug 21, 2019 at 12:21pm PDT