U POSEBNOM DRUŠTVU

Severina pratila težak poraz Reala na Bernabeu: Poslala poruku Modriću

mšm

Pjevačica Severina Vučković bila je na utakmici između Real Madrida i Barcelone, koja je završila velikom pobjedom Barcelone 4:0.

27.10.2024. u 16:41

"El Clásico. Done Hvala, Luka Modrić...", napisala je kratko pjevačica. Na Santiago Bernabeu je povela i sina Aleksandra.

Objavila je i nekoliko fotografija koje pokazuju da se dobro zabavila. Podsjetimo, Barcelona je slavila u gostima protiv madridskog Reala 4:0 u još jednom El Clasicu.

Težak poraz

Barcu je u prednost doveo Robert Lewandowski u 54. i 56. minuti. To su mu 13. i 14. golovi ove sezone u La Ligi, čime se zadržao na vhu ljestvice najboljih strijelaca.

Severina otišla iz Hrvatske pa objavila poruku upozorenja: 'Bit će vam žao'

Lamine Yamal zabio je za treći gol u 77. minuti. Rafinha je zabio u 84. minuti za potvrdu pobjede Katalonaca.  Luka Modrić ušao je u igru u 63. minuti. Za navijače Dinama dodajmo da je za Barcelonu Dani Olmo ušao dvije minute kasnije.