BURNO U BEOGRADU

Zvezda se neredima na Marakani oprostila od Lige prvaka: Navijaču se ukazivala pomoć

hk

Utakmica četvrtog kola grupne faze Lige prvaka između Crvene Zvezde i RB Leipziga odigrana je u Beogradu gdje su Srbi poraženi s 0:1. No, ni ovaj susret nije mogao proći bez incidenata. Naime, tijekom prvog poluvremena utakmice dogodio se incident između jednog igrača Leipziga i klupe domaćina, nakon čega je jedan od članova stručnog stožera Crvene Zvezde zaradio crveni karton.

08.11.2023. u 08:49

Ovoljetno pojačanje Leipziga Lois Openda pokušao je loptu vratiti u igru nakon što je izašla izvan granica igrališta. No, u njegovoj namjeri spriječio ga je član stručnog stožera Crvene Zvezde nakon čega je došlo do konflikta između njih dvojice.

U nastavku utakmice dogodila se još jedna situacija, koja je ovoga puta zahtijevala reakciju hitne pomoći. Dramatičan trenutak dogodio se kada je sa sjeverne tribine Marakane, na kojoj se Delije, jedan od navijača pao u kanal. Pomoć navedenom navijaču ukazivala se sljedećih desetak minuta.

Zvezda ispala

Utakmica je na koncu završila 0:1 u korist njemačke momčadi pa se tako Zvezda i službeno oprostila s Ligom prvaka ove sezone. Ovim rezultatom srpski prvak zauzeo je treće mjesto na tablici.

Milan pobjedom nad PSG-om zakomplicirao situaciju u skupini, dva kluba osigurala prolaz

Prvi na tablici u grupi G je Manchester City koji ima 12 bodova iz četiri utakmice, odnosno nema ni jedan poraz. Drugi je RB Leipzig koji ima devet bodova iz četiri utakmice, a poražen je samo od "Građana". Zvezda je skupila samo jedan bod, ali na tablici je zbog bolje gol razlike preskočila Young Boyse koji se nalaze na posljednjem mjestu.