NE OPRAŠTA LAKO

Zabio gol Zvezdi pa opsovao kada su ga pitali o Srbiji: Ne pamti ih po dobrom

hk

Švicarski nogometaš Breel Embolo (27) bio je jedan od strijelaca u visokoj pobjedi svog Monaca protiv Crvene Zvezde u susretu trećeg kola Lige prvaka.

23.10.2024. u 06:53

Pred sam odlazak na poluvrijeme Embolo je zabio pogodak za vodstvo, koji je takoreći i prelomio utakmicu jer u drugom poluvremenu uslijedio potpuni raspad Zvezde.

Švicarski napadač je ovog puta imao više sreće, sa svojom reprezentacijom nije dobro prošao protiv Srbije u Ligi naciji, ali zato je imao sreće u elitnom klupskom natjecanju.

Kad su mu novinari spomenuli utakmicu Lige nacija protiv Srbije, Embolu to nije nikako dobro sjelo. Nogometaš je, između ostalog i opsovao u kamere.

Opsovao u kamere

"Posljednja utakmica je bila sr*nje za mene, izgubili smo 2:0 u Leskovcu. Tako da nije uvijek sjajno protiv srpskih momčadi. Sretni smo što smo sada pobijedili, Zvezda je dobra momčad", kazao je.

Rugali se Dinamu pa nastradali: Zvezda primila pet komada u Ligi prvaka

Smatra kako je drugi pogodak poremetio Zvezdu. "Mislim da ih je drugi gol poremetio. Mi smo u drugom poluvremenu bili puno bolji, nije bilo lako njihovim braničima, ali uvijek je teško igrati protiv srpskih momčadi", zaključio je.