'MORAM VAM PRIZNATI...OVISAN SAM...'

ZABIJA KAO OD ŠALE Sjajni Lewandowski igra u životnoj formi, podaci iz ovosezonskog dijela natjecanja djeluju nestvarno!

av

Poljski napadač i Bayernova "devetka" Robert Lewandowski u 31. godini života igra u životnoj formi. Sjajni napadački as ne prestaje zabijati, a posljednja žrtva s njegovog popisa bila je Crvena zvezda kojoj je utrpao čak četiri komada.

27.11.2019. u 14:45

Puno je bilo turbulencija u karijeri sjajnog Poljaka. Prije samo četiri godine napravio nešto nezapamćeno u profesionalnom nogometu i zabio pet pogodaka u samo devet minuta u 5-1 pobjedi Bayerna protiv Wolfsburga u Bundesligi.

Bilo je i brojnih napadačkih kriza u tom vremenu, smjene trenera u Bayernu, ali Poljak je uvijek pronalazio sjajnu formu, koju je još imao u Borussiji Dortmund pod vodstvom Jürgena Kloppa.

U utorak navečer postigao je četiri pogotka na beogradskoj Marakani u samo 15 minuta i tako ušutkao domaće navijače.

Sjajni Bayernov napadač u Ligi prvaka postigao je 10 pogodaka u pet utakmica, a u ligi 16 utakmica u 12 susreta. Nevjerojatan podatak koji pokazuje da Lewa zabija više od jednog gola po utakmici, što je uistinu ogroman uspjeh kada se uzme u obzir težina tih natjecanja.

I sami igrač oglasio se na svom Twitteru u utorak navečer nakon susreta sa Crvenom zvezdom u Beogradu.

"Moram vam priznati, ovisan sam o postizanju pogodaka", napisao je Lewandowski.

Lewandowski je tako trenutno jedan od najtraženijih napadača na svijetu i za njegove usluge bi i puno veći klubovi od Bayerna morali jako skupo platiti.