BUNDESLIGA

Wolfsburg spriječio povratak Borussije na vrh ljestvice

dd/h

U susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg je sa 2-1 slavio protiv Borussije Moenchengladbach koja se tako nije uspjela vratiti na vrh Bundeslige.

15.12.2019. u 17:58

Domaćin je poveo u 13. minuti golom Xaver Schlagera, a izjednačio je Breel Embolo samo dvije minute kasnije. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Max Arnold je u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu domaćinu.

Josip Brekalo je za domaći sastav igrao posljednjih pola sata.

Borussija je ovim rezultatom propustila priliku vratiti se na vrh ljestvice. Ostala je druga s 31 bodom, dva boda manje od vodećeg RB Leipziga.

Treća je Borussia Dortmund s 29 bodova, dok Bayern ima 27 bodova. Wolfsburg je osmi s 23 boda.