ZABAVA NA TRAVNJAKU

VIDEO Utakmica druge hrvatske lige prekinuta zbog papagaja koji se htio 'družiti' s nogometašima

ih

U Bijelom Brdu, mjestu pored Osijeka, mala papiga odlučila da se zabaviti, zbog čega je utakmica Druge lige nakratko prekinuta.

28.09.2020. u 17:22

Tijekom susreta domaćeg BSK-a i Cibalije u 81. minuti gosti su stigli do počasnog pogotka za 3:1.

Još tijekom akcije, žuti papagaj je sletio na gol BSK-a, a kada je Josef Ciprić postigao pogodak, mreža se zatresla, a papagaj se uplašio i poletio, te je novo "omiljeno mjesto" pronašao na leđima jednog igrača Cibalije.

"Neko vrijeme je letio iznad terena, ali u 80.minuti se spustio i počeo napadati igrače. Zatim je sletio na rame igraču Cibalie koji ga je uspio uhvatiti i ruke i predati četvrtom sucu", ispričala je za 24 sata P.M. (28).

"Nakon što ga je predao, svi smo počeli pljeskati", dodala je.

Ne zna se što je na kraju bilo s papigom niti čija je, a gledateljica s tribina P.M. kaže da je papiga na sigurnom te se pokušava pronaći njezin vlasnik, pišu 24sata.