SUDAC SE PREMIŠLJAO, VAR ODLUČIO

av/Gol

U 11. minuti prvog poluvremena Brych je pokazao na bijelu točku u korist Barcelone zbog prekršaja na Rakitiću, no nakon pregledavanja snimke se predomislio.

17.04.2019. u 08:07

Igrala se 11. minuta prvog poluvremena uzvratne utakmice između Barcelone i Manchester Uniteda na Camp Nouu, u kojoj je engleska momčad agresivno krenula po novo čudo u Ligi prvaka. Lopta je u kaznenom prostoru išla prema Ivanu Rakitiću, a na njegovu nogu je startao Fred.

Sudac Felix Brych je odmah pokazao na bijelu točku, ali je iz VAR sobe dobio uputu da provjeri svoju odluku. Nakon pregledavanja Brych je poništio odluku i pokazao da nema jedanaesterca, piše Gol.

Rakitić je nakon toga spustio štucnu i pokazao sucu otisak čepova s Fredove kopačke na svojoj nozi, ali ništa nije pomoglo.

Barcelona je ipak na kraju slavila s 3-0 i plasirala se u polufinale Lige prvaka. Dva gola postigao je Messi, a jedan je nadodao Philllipe Coutinho.