JEDNOM OD NAJBOLJIH GOLMANA

SPEKTAKULARNO Pogledajte kako je Srbin zabio jedan od najboljih golova ikad!

ig/Jutarnji list

U sudaru između Atletico Madrida i Valencije pao je jedan od najboljih golova sezone, pišu Sportske.

25.01.2021. u 09:36

U dvoboju 20. kola Primere Atletico je Madridu slavio protiv Valencije s 3:1 i povećao svoju prednost na tablici.

Momčad Diega Simeonea nije omelo ni rano vodstvo gostiju, u 10. minuti kada je strijelac bio Uroš Račić. Joao Felix je izjednačio u 23. minuti, Luis Suarez donio prednost u 54., da bi konačnkih 3:1 postavio Angel Correa (72).

Ipak, osim pobjede valja izdvojiti upravo pogodak Uroša Rančića čiju bombu s više od 25 metara nije uspio zaustaviti čak niti Jan Oblak koji glasi za jednog od najboljih vratara svijeta.