NESUGLASICE U CHELSEAJU

VIDEO Sarri: On nije vođa, mora se truditi više; Hazard: Nije me briga što trener kaže

av/h

Nogometaši Chelseaja plasirali su se u finale engleskog Liga kupa nakon što su u četvrtak u uzvratnoj polufinalnoj utakmici poslije boljeg izvođenja penala eliminirali Tottenham. Buru je ipak izazvao Hazardov odgovor treneru Sarriju nakon pobjede.

25.01.2019. u 09:37

Prije dva tjedna u prvoj utakmici polufinala Tottenham je kod kuće slavio s 1-0, a Chelsea je u uzvratu na Stamford Bridgeu to nadmašio već u prvom poluvremenu golovima N'Golo Kantéa (27) i Edena Hazarda (38). No napadač Spursa Llorente je u 50. minuti smanjio zaostatak na 1-2, a takav je rezultat ostao i nakon isteka 90 minuta, pa su o pobjedniku odlučivali penali, a tu su više prisebnosti imali igrači Chelseaja.

U intervjuu poslije utakmice, Edena Hazarda je upitao novinar kako se nosi s nedavnim kritikama koje mu je uputio trener Maurizzio Sarri. "Nije me briga što on misli, ja sam fokusiran na sebe, svoju igru i momčad, to je najvažnije", odgovorio je Belgijac.

Prije samo nekoliko dana,nakon poraza od rivala Arsenala, Maurizio Sarri se nezadovoljan izjasnio medijima kako Hazard "nije momčadski igrač, možda i može riješiti utakmicu u dva ili tri poteza, ali trenutno nije vođa ove momčadi".

Chelsea će u finalu 24. veljače igrati protiv Manchester Cityja, koji je uvjerljivo eliminirao trećeligaša Burton Albion.