IBRAHIMOVIĆ MU ČESTITAO

ih

Milan je u 21. kolu Serije A slavio protiv Udinesea 3:2, a u ovome susretu briljirao je Ante Rebić s dva pogotka.

19.01.2020. u 14:18

Stefano Pioli odlučio je uvesti hrvatskog reprezentativca u igru na otvaranju drugog poluvremena, a Rebić je već u prvom kontaktu s loptom pogodio mrežu Udinesea u 48 minuti.

Conti je sve dobro napravio po desnoj strani, a Rebiću nije bilo teško zabiti za izjednačenje. Sjajno je ispratio akciju te u punom naletu zakucao loptu u mrežu.

Ovaj pogodak pozdravio je čak i Zlatan Ibrahimović - kad je Rebić pogodio, Šveđanin je visoko podignuo ruku slaveći pogodak, a nakon toga je i čestitao Vatrenom.

Nije Rebić dugo čekao jer zabio je još jedan pogodak, i to u trećoj minuti sudačke nadoknade.