REAL MADRID NA HRVATSKI POGON

VIDEO Modrić opet zabio spektakularan gol, pogledajte kako je 'probio mrežu' s 20-ak metara

mp

U tijeku je utakmica drugog kola španjolskog prvenstva, u kojemu Real Madrid gostuje kod Celte Vigo. Na poluvremenu je rezultat 2:1 za Kraljevski klub, a drugi gol djelo je hrvatskog reprezentativca Luke Modrića.

20.08.2022. u 22:58

Luka Modrić zabio je spektakularan gol u 41. minuti. Dodao mu je David Alaba na 20-ak metara od gola protivnika, nakon čega je Modrić snažnim udarcem neobranjivo pogodio za 2:1 madridskog kluba.

Ranije su se na utakmici mogla vidjeti dva penala. Najprije je Karim Benzema bio siguran s bijele točke u 14. minuti, a rezultat je na 1:1, također iz penala, poravnao Iago Aspas u 23. minuti.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGODAK MODRIĆA.