GENIJALAN VIDEO

VIDEO Legendarni talijanski komentator urlao u studiju dok su Rebić i Milan razbijali Juventus

ih

Legendarni talijanski komentator i veliki navijač Milana, Tiziano Crudeli, u svom stilu proslavio je veliku pobjedu Rossonera protiv Juventusa rezultatom 4:2, a njegove proslave pogodaka još jednom su oduševile sve nogometne zaljubljenike širom svijeta.

08.07.2020. u 19:26

Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, a sve vrijedno spomena dogodilo se u drugom poluvremenu kada je Juventus stigao do velikog vodstva, nakon čega je Milan napravio veliki preokret.

Prvo su Rabiot i Ronaldo doveli Juventus u vodstvo od 2:0, no ubrzo nakon toga Bonucci je igrao rukom, sudac pokazao na bijelu točku, a Ibrahimović pogodio za 2:1.

Ubrzo nakon toga, Kessie je postigao gol za 2:2, što je izazvalo prvu burnu reakciju Crudelija, a onda je uslijedilo veliko slavlje i zagrljaj s kolegom kad je za 3:2 pogodio Leao.

Gol za 2:2

Gol za 3:2

Vrhunac svega stigao je na kraju kada je Rebić pogodio za 4:2 i tako okrunio veliki preokret svoje momčadi.