BRAVO!

VIDEO Kramarićev magični slobodnjak šokirao Bayern, pogledajte golčinu Hrvata

mp/h

Nogometaši Bayerna ostali su bez domaće pobjede u 28. kolu Bundeslige, odigrali su 1:1 protiv Hoffenheim, a koban je po Bavarce bio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

15.04.2023. u 17:44

Bayern je poveo u 17. minuti golom Pavarda i sve do 71. minute Bayern je imao prednost. No, tada je na scenu stupio hrvatski reprezentativac Kramarić, koji se i ranije u karijeri pokazivao posebno inspiriranim u utakmicama protiv ovog suparnika.

Sjajan je pogodak postigao Kramarić iz slobodnog udarca, s 20-ak metara. Prebacio je živi zid i iako je domaći vratar Sommer malo dirao loptu, pogodak nije spriječio. Kramariću je to bio deveti ligaški pogodak ove sezone. Odmah nakon toga Pavard je zabio svoj drugi gol na utakmici, tada za 2:1 Bayerna, ali je VAR poništio pogodak.

Do kraja utakmice Bayern je žestoko stisnuo suparnika. No, domaći su igrači promašivali šanse ili je sve ostalo zaustavljao odlični vratar Baumann. Završilo je 1:1, što je Hoffenheimu pomoglo za dodatni mali bijeg od opasne zone ispadanja na ljestvici.