spektakl na grbavici

VIDEO Kakvu su ludu utakmicu odigrale BiH i Belgija, pogledajte svih sedam pogodaka!

js

Završena je kvalifikacijska utakmica za plasman na SP u sklopu skupine H između BiH i Belgije na Grbavici. U susretu punom preokreta Belgija je slavila s nevjerojatnih 4:3.

07.10.2017. u 21:19

U 4. minuti Thomas Meunier zabio je za vodstvo favorizirane Belgije, dok je u 30. minuti Haris Medunjanin vratio stvari na početak, izjednačio na 1:1 i digao tribine na noge. U 39. minuti Edin Višća iskoristio je veliku pogrešku Thomasa Verthongena i zabio za 2:1.

S prednošću BiH se otišlo na odmor, a u 59. minuti Michy Batshuayi zabija za 2:2 iz odbijanca. Samo devet minuta kasnije Vertonghen se iskupio za veliku pogrešku i zabio za novi preokret i vodstvo Belgije. Tu golijada nije stala i u 82. minuti Dario Đumić zabija za 3:3, ali već minutu kasnije Yannick Carrasco vraća prednost Belgiji i zabija, pokazalo se, pobjednički gol, prenose SN.