SPORNA SITUACIJA

VIDEO Je li Lokomotiva oštećena protiv Hajduka?

Direktno.hr

Hajduk i Lokomotiva odigrali su 2:2 na Poljudu u nedjeljnoj utakmici desetog kola HT Prve lige.

25.09.2017. u 09:32

Gosti su poveli u 65. minuti golom Krstanovića. U 73. izjednačio je ugo Almeida prvim dodirom lopte nakon što je ušao u igru minutu ranije, a isti igrač je u 90. minuti doveo Hajduk do prednosti postigavši pogodak glavom nakon ubačaja iz kornera.

Kada se već činilo kako će Hajduk doći do pobjede, izjednačio je Luka Capan u drugoj minuti sudačke nadoknade.

No sa susreta pamtit će se i jedna dvojbena situacija. Čini se da je Almeidin gol za 1:1, bio postignut iz zaleđa.

Podsjetimo, često se vode koplja o suđenju Dinamu i vrši se pritisak na zagrebački klub, iako puno puta nije ni bilo razloga za to. Vidjet ćemo hoće li i u slučaju splitske momčadi biti tako.