ZARADIO CRVENI KARTON

ih

Nogometaši Lazija izgubili su od Leccea u 31. kolu Serije A rezultatom 2:1, a utakmicu je obilježio nesportski ispad stopera Rimljana Patrica Gabarrona (27) pred kraj utakmice.

08.07.2020. u 10:53

Španjolac je očito bio iznerviran ishodom susreta pa je u gužvi u šesnaestercu domaće momčadi ugrizao defanzivca Leccea, Giulija Donatija.

Sucima Fabiju Maresci i njegovim asistentima nije promaknuo ovaj detalj pa je Gabarron morao prije vremena napustiti utakmicu.

Zbog "suarezovskog" poteza Patric je danas dodatno kažnjen. Talijanski novinar Gianluca Di Marzio piše da mu je izrečena suspenzija od četiri utakmice, ali i novčana kazna u iznosu od 10.000 eura.

Inače, Lazio je poveo već u petoj minuti golom Caiceda, ali je Babacar izjednačio nakon pola sata igre.

Mancosu je potom promašio kazneni udarac za domaće, ali je Lucioni u nastavku utakmice ipak pogodio za veliko slavlje domaćih.

Lazio sada ima sedam bodova manje od Juventusa koji večeras gostuje u Milanu, dok je Lecce trenutno iznad zone ispadanja.