BIVŠI IGRAČ UNITEDA

VIDEO Di Mariu gađali pivskom bocom, ali njegova reakcija nasmijala je tribine

av

Angel Di Maria sezonu 2014./2015. proveo je na Old Traffordu igrajući za Crvene vragove. U jučerašnjem dvoboju Lige prvaka, Di Maria je nosio dres PSG-a te uz dvije asistencije za pogodak što je dodatno razljutilo navijače Manchester Uniteda.

13.02.2019. u 10:24

Utakmicu su dobili gosti iz Pariza rezultatom 2-0. Pogotke su postigli Mbappé i Kimpembe, a dvije asistencije je prikupio bivši igrač Manchester Uniteda Angel Di Maria.

Prva sporna situacija dogodila se u 45. minuti kada su čvrsto na loptu krenuli Ashley Young i Angel Di Maria pri čemu je Englez kod 'aut'linije odgurnuo Argentinca koji je 'odletio' u željeznu ogradu i pritom, činilo se, teško ozlijedio ruku. Di Maria je nastavio utakmicu i riješio je, ključnim asistencijama, u korist Parižana.

Smiješan trenutak dogodio se u 55. minuti kada je krenuo izvesti korner ispod tribine navijača Manchestera te mu je pritom bačena pivska boca na teren. Di Maria se sagnuo i primio bocu te simulirao da će popiti pivu, ali ju je pritom bacio sa strane i prolio. Vjerujemo da je njegova reakcija nasmijala dobar dio navijača obiju momčadi.