NA GOSTOVANJU KOD VENEZIE

rk

U ponedjeljak je, u šestom kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, na gostovanju kod Venezie odigrao 1:1, a strijelac jedinog pogotka bio je hrvatski napadač Josip Brekalo.

28.09.2021. u 10:03

Torino je poveo golom Brekala u 56. minuti.

Bjelokošćanin Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu. Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede. Domaći sastav izjednačio je iz penala u 79. minuti, a strijelac je bio Mattia Aramu. Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, pri čemu je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.

Pogodak hrvatskog napadača pogledajte OVDJE.

Komentirajući Brekalov nastup, Jurić je za Sky Sports rekao: "Stigao je posljednjeg dana prijelaznog roka i dobro je krenuo. On je inteligentna osoba, a kada dominirate onda i on može napraviti nešto više. Mlad je i može još napredovati. Od njega očekujem puno toga, kao i od Pjace, Dennisa Praeta i Andree Belottija koji su nam nedostajali".