POTEZ HVALE VRIJEDAN

Vatreni oduševio navijače iako nije zaigrao ni minute: Pljeskala mu cijela tribina

aks

Marco Pašalić napadač Rijeke i novopečeni Vatreni na prvenstvu još nije zaigrao, međutim u srijedu je oduševio navijače svojim postupkom.

19.06.2024. u 22:24

Stadion u Hamburgu je bio rasprodan, a dominirali na tribinama su dominirale kockice. Nakon mukotrpne utakmice protiv Albanije, navijače je iznenadio Marco Pašalić. Krilni igrač Rijeke koji i dalje čeka svoje prve minute, ali ovim potezom oduševio je navijače.

Novopečeni Vatreni nakon utakmice prišao je navijačima pa im je podijelio autograme i stao je i pozirao kako bi se fotografirao s nekima od njih. Tim potezom oduševio je navijače koji su ovaj gospodski potez nagradili pljesakom cijele tribine.

Podsjećamo, na ovom Euru u osminu finala idu i četiri od šest najboljih trećeplasiranih reprezentacija. Kod rangiranja trećeplasiranih prvo se gleda broj osvojenih bodova, a onda i gol-razlika.

Teška utakmica protiv Albanije

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je i drugu utakmicu na Europskom prvenstvu u Njemačkoj. Nakon poraza od Španjolske, upisali smo i remi 2:2 s Albanijom.

Albanci su poveli pogotkom Qazima Lacija u 11. minuti nakon ubačaja Jasira Asanija, a izjednačio je Andrej Kramarić u 74. minuti kojem je asistirao Ante Budimir. Samo dvije minute kasnije nakon akcije Budimira i Luke Sučića albanski branič Klaus Gjasula je postigao autogol.

Nakon remija s Albancima oglasio se i Modrić: Kapetan poslao posebnu poruku uoči Italije

U 95. minuti Gjasula postiže gol za izjednjačenje. Zadnju utakmicu u skupini B Vatreni igraju protiv Italije, za koju je Andrej Kramarić rekao da je najjača momčad u skupini. Vatreni će protiv Italije igrati u ponedjeljak u 21.00 u Leipzigu.