PROTIV HUESCE

Varane pogocima spasio Real od nove blamaže, Modrić igrao cijelu utakmicu

rj/h

Nogometaši madridskog Reala s minimalnih su 2:1 (0:0) uspjeli slaviti na gostovanju u Huesci, gdje se u spasitelja Zidaneove momčadi prometnuo francuski branič Raphael Varane koji je prvi put u karijeri na istoj utakmici postigao dva pogotka.

06.02.2021. u 18:34

Galan je doveo Huescu u vodstvo u 48. minuti, ali je Varane svojim prvim pogotkom u 55. minuti anulirao prednost domaćih. U 84. minuti Varane je bio najbrži na odbijenu loptu nakon šuta Casemira i poslao ju u mrežu za konačnih 2:1.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Rea koji se sa 43 boda privremeno približio vodećem Atleticu na sedam bodova zaostatka, dok je Huesca ostala na dnu ljestvice sa 16 bodova.

U Valenciji su Levante i Granada odigrali 2:2. Morales je bio dvostruki strijelac za Levante, a Kenedy (43) i Soldado (90+2) su postizali izjednačujuće pogotke za Granadu. Tako je Granada ostala na osmom