'TO JE NAŠA GREŠKA'

Tudor ljut nakon bizarnog ispadanja iz Lige prvaka, pravdao se pred medijima, igrači nisu znali koliki im rezultat treba

hk/h

Nogometaši Marseillea ispali su iz Lige prvaka. Porazom od Tottenhama (1:2) na domaćem terenu, okončali su europsku sezonu na posljednjem mjestu skupine.

02.11.2022. u 09:03

Za momčad hrvatskog trenera Igora Tudora sve je krenulo kao iz snova. Poveli su pogotkom Chancela Mbembe u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i na odmor otišli s prednošću.

No, gosti iz Londona uspjeli su sve preokrenuti, prvo je Ivan Perišić asistirao za izjednačenje u 54. minuti dvoboja, a potom i blokirao čisti udarac, koji bi sigurno završio u mreži Tottenhama.

U dubokoj sudačkoj nadoknadi gosti su zabili za pobjedu i velika tri boda, ali čini se da je u redovima francuske momčadi vladala poprilična zbrka, piše Gol.hr

Chancel Mbemba, strijelac jedinog pogotka za Marseille na utakmici, sasuo je pablju na Igora Tudora i njegov stručni stožer. Nogometaši francuskog sastava nisu znali da im je dovoljan i bod za osvajanje trećeg mjesta i plasman u Europsku ligu, jer su Sporting i Eintracht odigrali 1:1:

"Mi na terenu nismo to znali, ali ljudi na klupi su znali. Nije bilo komunikacije, ljuti smo jer se to dogodilo na kraju utakmice, ali mi nismo znali. To je naša greška. Bilo je dosta zbrke u posljednjim minutama utakmice, bilo je dosta buke. Ne razgovaramo o rezultatima. Želimo da se fokusiraju na utakmicu, da ne misle na ništa drugo", rekao je Tudor za RMC Sport.