PORUKA S POLJUDA

Trener Slaven Belupa nakon teškog poraza: 'Nisu me zvali iz Dinama i ne pada mi to na pamet'

mšm

Trener Slaven Belupa Roy Ferenčina nije imao previše što za reći nakon teškog poraza od Hajduka na Poljudu od 0:4.

11.02.2024. u 18:06

"Čestitam Hajduku na pobjedi. Bolje je domaćin otvorio utakmicu, bilo je pitanje trenutka kada ćemo primiti pogodak. Čim smo primili gol, utakmica je otišla u smjeru pobjede Hajduka. Nažalost, zakazali smo u svim segmentima igre ", rekao je Ferenčina.

Klub iz Koprivnice nije ugrozio Splićane. "Da, nismo namučili Hajduk. Ušli smo bojažljivo, nismo bili hrabri. Izgledali smo jako loše na terenu", rekao je trener Slaven Belupa.

Komentirao Dinamo

Pitali su ga i može li Hajduk biti prvak. "Sve je moguće". Novinare je zanimalo i jesu li ga zvali iz Dinama. "Nisu i ne pada mi to na pamet", odgovorio je Ferenčina.

Hajduk uvjerljivo slavio protiv Slaven Belupa: Kalinić zabio golčinu, a Brekalo prvijenac

Podsjetimo, efektni prvi pogodak na susretu postigao je Nikola Kalinić u dodanom vremenu prvog poluvremena. U 48. minuti za 2:0 je strijelac bio Josip Brekalo, dok je na 3:0 povećao Anthony Kalik u 51. minuti. Konačnih 4:0 postavio je 21-godišnji Filip Čuić u 67. minuti.