SKANDAL U FRANCUSKOJ

TREĆE POLUVRIJEME NA PARKINGU Nogometaš ugrizao protivnika za spolni organ, ovaj zaradio deset šavova, potom i kaznu

ih

Utakmica nižerazrednih francuskih klubova Tervillea i AS Soetricha imala je i treće poluvrijeme na parkingu.

19.02.2020. u 21:02

Utakmica se igrala 17. studenog prošle godine i završila je rezultatom 1:1. Bila je puna tenzija, a informacija o nemilom događaju tek je ovih dana izašla u javnost.

Do konačnog obračuna protivničkih igrača došlo je nakon utakmice, i to na parkingu ispred stadiona.

Prema iskazu svjedoka, jedan igrač Tervillea pokušao je smiriti fizički sukob pa je na kraju 'nastradao'. Nogometaš Soetricha ga je u toj gužvi ugrizao za penis.

Ozlijeđeni je završio u bolnici i zaradio deset šavova, ali i kaznu. Napadač je dobio zabranu bavljenja nogometom od čak pet godina, a kažnjen je i ozlijeđeni igrač Tervillea, i to šestomesečnom suspenzijom.