'BOLI VAS...'

Torcida poslala jasnu poruku na utakmici s Goricom: Ovakve scene još nismo vidjeli

mšm

Nogometaši splitskog Hajduka pred domaćom publikom svladali su Goricu 2:1 u 35. kolo SuperSport HNL-a. Torcida je na utakmici izvjesila 11 spolovila i poslala snažnu poruku igračima.

19.05.2024. u 20:15

Na kraju utakmice igrači Hajduka otišli su pozdraviti najvjernije navijače na sjeveru, prvotno su naišli na pozdrave, ali potom je uslijedila brutalna poruka:

"Boli vas kako je nama", pisalo je na transparentu uz 11 spolovila.

Podsjetimo, nakon preokreta su nogometaši Hajduka na svom Poljudu svladali Goricu 2:1 (1:1) u prvom nedjeljnom susretu pretposljednjeg 35. kola HNL-a.

Treći na ljestvici

Poveli su Velikogoričani golom Gabriela Rukavine u 23. minuti. Sedam minuta kasnije Hajduk je izjednačio, a strijelac je bio Aleksandar Trajkovski. Hajduk je do preokreta došao u 64. minuti, a gol za 2:1 Splićana dao je Rokas Pukštas.

Hajduk uspio pobijediti Goricu: Pukštas 'krivac' za preokret na Poljudu

Hajduk je treći na ljestvici te je prekinuo niz od dvije ligaške utakmice bez pobjede. Gorica je ostala osma, a izgubila je petu prvenstvenu utakmicu u posljednjih šest nastupa.