27. KOLO FRANCUSKOG PRVENSTVA

Toma Bašić asistent u remiju Bordeauxa protiv Nice

av/h

Hrvatski veznjak Toma Bašić bio je asistent za pogodak Bordeauxa u domaćem 1-1 (1-0) remiju protiv Nice u susretu 27. kola francuskog nogometnog prvenstva.

01.03.2020. u 19:50

Bašić, koji je odigrao čitav susret, u 21. je minuti povukao protunapad svoje momčadi uzevši loptu na 20-ak metara od svog gola. On je dovukao loptu do sredine igrališta kada ju je gurnuo u prostor za De Previllea koji je potom izbio sam pred suparničkog vratara i zatresao mrežu.

U nastavku utakmice Nice je stigla do poravnanja golom Ounasa u 57. minuti.

Bordeaux sada ima 36 bodova te zauzima 12. mjesto, dok osma Nice ima dva boda više.

Ranije u nedjelju je lijevi branič Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Lille koji je kao gost svladao Nantes s 1:0 (0:0). Gol vrijedan tri boda postigao je Andre u 58. minuti.

Četvrti Lille sada ima 46 bodova, jedan manje od trećeg Rennesa, dok je Nantes 11. s 37 bodova.

Vodi Paris SG sa 68 bodova, 13 manje ima drugi Marseille.