NITKO KAO LUKA

Na teren izašao s kapetanskom vrpcom: Modrić napravio maestralni potez kod gola Reala

js

Nogometaši Reala svladali su na svom Bernabeu Osasunu s 4:0 u devetom kolu Primere te su preuzeli vodstvo na tablici.

07.10.2023. u 17:51

Real je protiv kluba iz Pamplone ponudio vrlo dobru igru, možda i najbolju u Primeri ove sezone.

Odlazi li Modrić iz Reala na zimu? Ancelotti dao konkretan odgovorApsolutni junak utakmice bio je 20-godišnji Englez Jude Bellingham. Najzvučnije ovogodišnje pojačanje španjolskog kraljevskog kluba u današnjoj je utakmici zabio dva pogotka, prvi u devetoj minuti, drugi u 54. minuti, a efektan učinak između 65. i 70. minute popravili su Brazilac Vinicius Junior i Joselu. Potonji je u 84. minuti zapucao jedanaesterac.

Sjajna lopta

U početnom sastavu je bio i Luka Modrić, a na teren je izašao s kapetanskom vrpcom na ruci. Upravo je Luka napravio genijalan potez kod prvog gola. Loptom je pronašao Danija Carvajala u šesnaestercu, a Španjolac je proslijedio Englezu za sjajan pogodak.

Luka je igrao do 79. minute, a Ante Budimir za Osasunu do 70. minute.