PETA MEDALJA NA VELIKIM NATJECANJIMA

SVE MEDALJE DINE SINOVČIĆA Broncom na POI u Tokiju ostvario je najveći uspjeh u svojoj bogatoj karijeri!

rk/h

Osvojivši broncu na 100 m leđno na Paraolimpijskim igrama u Tokiju, najbolji hrvatski paraplivač Dino Sinovčić (29) ostvario je najveći uspjeh u karijeri.

03.09.2021. u 14:41

Njegova je to ukupno peta medalja u karijeri na velikim natjecanjima.

Na Europskom prvenstvu u Reykjaviku 2009. osvojio je broncu, prvu veliku medalju i to na svom prvom velikom natjecanju.

Prije tri godine je postao europski prvak, a 2019. je osvojio i zlato na svjetskom prvenstvu.

Ima i srebro sa EP-a ove godine u Portugalu.