ZABIO PRVIJENAC

Sučić o Livakoviću: 'Ništa mi nije bilo jasno, moram pogledati tu situaciju'

bkk

U susretu 4. kola skupine A1 nogometne Lige nacija Poljska i Hrvatska su u Varšavi igrale 3:3 (2:3).

15.10.2024. u 23:13

Petar Sučić prvi je komentirao susret: "Kad se sve sagleda, možemo reći realan rezultat. Žao nam je naravno, nismo najbolje ušli u utakmicu, onda smo se digli, digli, digli, imali utakmicu pod kontrolom, a onda smo nesretno primili taj gol. U drugom poluvremenu smo izgledali stabilno, na kraju 3:3, a onda smo igrali s igračem manje. Na kraju možemo biti i zadovoljni".

"Ja nisam ni vidio, Budimir je trčao sam na njihov gol, okrenuo sam se i vidio da vadi crveni karton, ništa mi nije jasno, sad ne mogu procijeniti. Volio bih to pogledati poslije", komentirao je Sučić situaciju s Livakovićem koji je dobio crveni karton.

"Kad sam zabio gol obuzele  su me emocije, nisam znao što da radim", kazao je Sučić rekavši da bi mu prvijenac bio još slađi da su pobijedili.

Standings provided by Sofascore

Hrvatska druga

Poljska je povela u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20), Petra Sučića (24) i Martina Baturine (26) da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 3:2.

Dramatična utakmica završila remijem: Hrvatska s igračem manje potvrdila drugo mjesto

U drugom poluvremenu je Sebastian Szymanski (69) pogodio za konačnih 3:3. Hrvatska je ovim remijem ostala druga na ljestvici sa sedam bodova, tri više od treće Poljske.