'OKONČAO JE CRNI TJEDAN'

Sučić briljantnim pogotkom zapanjio svijet: Pogledajte majstoriju Vatrenog

jg/h

U dvoboju devetog kola Primere Real Sociedad i Atletico Madrid su u San Sebastianu odigrali 1:1, a svoj prvi gol za baskijsku momčad zabio je hrvatski reprezentativac Luka Sučić.

07.10.2024. u 08:12

Sučić je u 84. minuti iz prekrasnim udarcem iz voleja postigao svoj prvijenac i spriječio poraz Real Sociedada. Atletico je vodio od prve minute i gola Juliana Alvareza.

Atletico Madrid poveo je već u prvoj minuti kada je Julian Alvarez šokirao okupljene na Reale Areni. Činilo se da će gosti iz Madrida lakoćom upisati nova tri boda, ali onda se ukazao hrvatski reprezentativac s projektilom koji je rasparao mrežu Jana Oblaka.

Njegov gol koji je zadivio sportsku naciju možete pogledati ovdje. Raspisao se o Hrvatu i madridski tabloid Marca. "Prekrasna parabola Sučića spasila je remi Real Sociedadu u utakmici u kojoj su gubili od ranog pogotka Juliana Alvareza", piše.

'Okončao crni tjedan'

"Sučić okončao crni tjedan za Rojiblancose", naslov je u madridskom Asu, aludirajući na raniji poraz Atletico Madrida u gostima kod Benfice u Ligi prvaka u kojoj je Atletico poražen s 5:0.

Sučić nakon utakmice s Monacom: Ostaje žal, ali ovo nam je dobar putokaz

Atletico je treći s 17 bodova, sedam manje od vodeće Barcelone, dok je Real Sociedad 15. s devet bodova. Ranije su u gradskom derbiju nogometaši Seville slavili na svom stadionu protiv Betisa s 1:0 golom iz penala Dodija Lukebakija (52).