NEUGODAN PORAZ

Srpski mediji još ne vjeruju što im se dogodilo na Marakani: 'Orlovi se obrukali'

js

U skupini G kvalifikacija za EURO 2024. godine Mađarska je u Beogradu pobijedila Srbiju s 2:1 osvojivši iznimno važne bodove u izjednačenoj skupini.

08.09.2023. u 09:02

Srbija je povela u desetoj minuti autogolom Attile Szalaija, no Mađarska je okrenula rezultat preko Barnabasa Varge (34) i Willija Orbana (36).

U drugom susretu Litva i Crna Gora su odigrale 2:2, a sva četiri gola pala su u posljednjih 20 minuta susreta.

Crna Gora ispustila pobjedu u sudačkom produžetku, Srbija se veselila pa ih Mađari iznenadili usred Beograda

Domaćin je poveo, Crna Gora je okrenula rezultat, da bi Litva u sudačkoj nadoknadi izvukla bod.

Na ljestvici vodi Mađarska s 10 bodova, Srbija ima sedam, Crna Gora pet, a Litva i Bugarska po dva boda.

Srpski mediji u nevjerici

Očekivano, srpskim medijima nije najbolje sjeo ovaj poraz.

"Mađari kaznili krhku obranu Srbije", piše B92.

"Od sjaja do očaja za samo dvije minute! Orlovi se obrukali na Marakani", donosi Kurir.

"Nogometaši, probudite se iz kome! Mi nemamo živce od čelika", naslov je na Blicu.

"Srbija pukla od Mađara na Marakani! Dvije minute mraka i ode sve u - katastrofu!", smatra Informer.