RAZOČARANJE U TABORU REPREZENTACIJE

SP U RUKOMETU Štrlek: Ne bih psovao, ali...

bl/Večernji list

Ogromno razočarenje vladalo je u taboru naše rukometne reprezentacije nakon šokantnog remija protiv Japana (29:29) na otvaranju Svjetskog rukometnog prvenstva u Egiptu.

15.01.2021. u 21:45

Rijetko koji reprezentativac bio je na razini zadatka, govor tijela bio je poprilično zbunjen, tužan i spor, a takav je bio i u miks-zoni gdje su naši krilni igrači, Manuel Štrlek i Ivan Čupić davali izjave nakon remija, piše Večernji list.

"Ne bih psovao, ali ušli smo u utakmicu kao papci. Nije to bilo pravo lice. Gledali smo jedan u drugoga. Trebamo razmisliti o našoj slici, cijeli turnir je pred nama, ali ovo nije slika koju trebamo prikazivati", rekao je povratnik u reprezentaciju Štrlek. Čupić, koji je zabio ključni sedmerac za izjednačenje u samom završetku utakmice, ipak nije mogao prežaliti promašenu jedan na jedan priliku za vodstvo dvije minute prije kraja utakmice.

"Bilo je loše na početku. Vraćali smo se polako, gol po gol. Uspjeli smo izjednačiti u zadnjih desetak minuta, imali smo zicer da napokon povedemo, ali nisam zabio i za to smo kažnjeni", kazao je Čupić koji je, začuđujuće, većinu utakmice igrao na poziciji desnog vanjskog. Momci trebaju dignuti glavu gore i usredotočiti se na idući ogled, a taj ogled je na rasporedu u nedjelju u 18 sati protiv Angole koju je u prvom kolu porazio Katar.