veliki količina vode na travnjaku

Slaven Belupo i Lokomotiva remizirali u nastavku prekinute utakmice

rj/h

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su neriješeno 2-2 u nastavku utakmice 20. kola koja je igrana u ponedjeljak nakon što je u petak prekinuta zbog velike količine vode na travnjaku.

18.12.2017. u 15:08

U uvjetima puno boljima nego u petak, do 65. minuta nije bilo veće prigode, no tada nakon jednog prodora Slavena igrači Lokomotive kradu loptu i Krstanović pronalazi Capana koji pogađa za vodstvo Lokomotive  1-0.

Pet minuta kasnije, Trebotić izvodi korner za Slaven, ubacuje na prvu vratnicu, Ivanovski puca, a lopta prolazi Šemperu kroz noge  i Slaven izjednačuje na 1-1. Minutu kasnije u napadu Lokomotive Šunjić puca s 20-ak metara prema golu Slavena i pogađa za 2-1.

Tri minute kasnije Kolinger ruši Pejića u kaznenom prostoru Lokomotive, sudac Pejin sudi kazneni udarac, a s bijele točke je precizan Ivanovski za 2-2.

Pred 200 gledatelja na Gradskom stadionu u Koprivnici utakmicu je sudio Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

Strijelci:  Ivanovski (70; 74/11m ); Capan (65), Šunjić (71)