GRČKA LIGA

SJAJAN NASTUP Čolak zabio prvijenac u dresu PAOK-a

av/h

Hrvatski nogometaš Antonio Čolak zabio je svoj prvi pogodak u dresu grčkog prvoligaša PAOK-a koji je u susretu sedmog kola nacionalnog prvenstva na gostovanju pobijedio Panaitolikos s 3:1.

01.11.2020. u 20:44

Čolak je ušao u igru u 67. minuti, a među strijelce se upisao u posljednjim trenucima susreta pogodivši iz jedanaesterca za 3:1.

Strijelci za PAOK bili su i Karol Swiderski (18) i Nika Ninua (88), dok je gol za domaći sastav zabio Gregory Ariyibi (54-11m). Za Panaitolikos je do 79. minute igrao Antonio Jakoliš.

U drugom susretu AEK je pobijedio OFI s 2:1.

Gosti su poveli u šestoj minuti preko Sturgeona, no AEK je okrenuo rezultat golovima Nedelcearua (32) i Šalova (74), a kod oba gola asistent je bio Mandalos.

Marko Livaja je za AEK igrao od 56. minute.

Aris je kod kuće porazio Asteras s 1:0, a pogodak odluke zabio je Triantafyllos Pasalidis u vlastitu mrežu u 55. minutu. Toni Datković nije igrao za Aris.

Na ljestvici vodi Aris sa 16 bodova, tri više od Olympiakosa i AEK-a, dok PAOK na četvrtom mjestu ima 12 bodova.