ŠPANJOLSKA

Sevilla izgubila od predzadnjeg Echea

dm/h

Nogometaši Elchea, predzadnje momčadi Primere, pobijedili su u 25. kolu četvrtoplasiranu Sevillu s 2:1.

06.03.2021. u 22:49

Sevilla je još pod šokom nakon što je ispala iz Kupa Kralja ovaj tjedan od Barcelone, iako je imala prednost od 2:0 iz prve utakmice, niz poraza se nastavio i u Elcheu.

Do 70. minute u Elcheu je bilo 0:0, a onda su domaćini preko Gutiérrez Pareja (70) i Carrilla (76) zabili dva gola, na koji Sevilla, a osim počasnog gola De Jonga u zadnjoj minuti, nije imala odgovora. Ivan Rakitić je igrao do  57. minute za Andalužane.