MILAN PRVI NA LJESTVICI

SERIE A: Cagliari odnio svoju prvu pobjedu, slavili nad Sampdorijom

vm/h

Cagliari je u nedjelju u utakmici 8. kolo talijanskog prvenstva kod kuće sa 3:1 nadigrao Sampdoriju upisavši tako prvu pobjedu u sezoni.

17.10.2021. u 15:18

Domaća je momčad brzo došla u vodstvo, Joao Pedro je već u četvrtoj minuti zabio za 1:0. Nakon prvog prvog gola na utakmici dugo nije bilo  pogodaka, ali Caceres u 74. minuti podiže na 2:0. Sampdorija smanjuje na 2:1 pogotkom Thorsbyja u 82. minuti, no Pedro zabija svoj drugi gol na utakmici u sudačkoj nadoknadi za 3:1.

Cagliari je nakon ove pobjede 17. na ljestvici sa šest bodova koliko ima i Sampdorija koja je na 16. mjestu. Prvi je Milan sa 22 boda.