SERIA A

Sassuolo - Inter 0:3, Perišić igrao do 85. minute

mn/h

Nogometaši Intera u prvoj su utakmici 9. kola talijanskog prvenstva kao gosti u Reggio Emiliji uvjerljivo svladali Sassuolo sa 3:0 (2:0).

28.11.2020. u 19:36

Susret je praktički bio riješen već u prvih 15-ak minuta nakon kojih je Inter već imao prednost od 2:0 golom Sancheza (4) i autogolom Chirichesa (14-ag), da bi konačni rezultat početkom nastavka postavio Gagliardini (60).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Inter do 85. minute, dok je Marcelo Brozović propustio i ovaj susret zbog zaraze korona virusom.

Ovom pobjedom Inter se bodovno izjednačio sa Sassuolom, oba sastava imaju po 18 bodova, dva manje od vodećeg Milana, a jedan više od četvrte Rome.