umalo fizički sukob

Šarić izludio suparničke igrače i LeBrona Jamesa!

rj

Dario Šarić bio je jedan od ključnih ljudi pobjede Sixersa kod aktualnih NBA viceprvaka Cavsa (108:97), predvođenih najboljim košarkašem svijeta LeBronom Jamesom.

02.03.2018. u 09:40

Šarić je nastavio sa sjajnim igrama u dresu Philadelphije, ubacio je 16 koševa a dodao je i devet skokova. S druge strane, LeBron James postigao je 30 poena uz devet skokova i osam asistencija.

Najzanimljiviji dio utakmica bila je zadnja četvrtina zbog sukoba između igrača dvije momčadi.

Dvije minute prije kraja utakmice Šarić je zabio tricu i nakon toga se okrenuo prema klupi Cavaliersa te je navodno svašta izrekao. Nakon te akcije Šarić pod košem svoje momčadi hvata loptu i vodi Sixerse prema novoj pobjedi.

U samoj završnici utakmice Philadelphia je imala osam koševa prednosti, a Šarić se zalijeće prema košu Cavaliersa i zakucava što se smatra ponižavanjem protivnika jer ga nitko nije čuvao od suparničkih igrača. Na taj su potez igrači Clevelanda poludjeli, Jordan Clarkson je Šarića pogodio u leđa loptom, a LeBron James je bijesno gestikulirao i vikao prema suparniku. No, srećom nije došlo do fizičkog sukoba.