SERIE A

Rossoneri nastavljaju sa sjajnim rezultatima, Rebić u pobjedi protiv Parme igrao od 61. minute

av/h

Nogometaši Milana nastavili su seriju pozitivnih rezultata u talijanskom prvenstvu svladavši kao domaćini u susretu 33. kola Parmu s 3:1 (0:1).

15.07.2020. u 21:48

Gosti su poveli krajem prvog poluvremena golom Kurtiča (44), no početkom nastavka domaći su vrlo brzo preokrenuli odličnim golom Kessiea (55) i lijepom akcijom koju je okrunio Romagnoli (59). Konačnih 3:1 postavio je Calhanoglu (77).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić igrao je za Milan od 61. minute.

Sedmi Milan sada ima 53 boda, kao i šesti Napoli, koji je na gostovanju kod Bologne igrao 1:1, bod više uz utakmicu manje ima peta Roma, a sedam bodova manje uz također utakmicu manje ima osmi Sassuolo.

Parma je 12. s 40 bodova.

U Bologni je Napoli poveo golom Manolasa (7) iz gužve u kaznenom prostoru, dok je poravnao Barrow (80).

Marko Rog odigrao je čitav susret za Cagliari koji je na gostovanju kod Sampdorije izgubio s uvjerljivih 0:3 (0:2). Domaće, koji su ovom pobjedom napravili ogroman korak ka osiguranju ostanka, u vodstvo je doveo Gabbiadini (8), da bi potom još dva gola postigao Bonazzoli (40, 53) od kojih je posebno atraktivan bio onaj za 2:0.

Sampdoria je sada 13. sa 38 bodova, devet više od 18. Leccea koji se nalazi u zoni ispadanja, dok je Cagliari 11. s 41 bodom.

Na vrhu je Juventus sa 76 bodova, druga Atalanta, koja je u utorak sa 6:2 svladala Bresciju, ima 70, a slijede Inter i Lazio sa po 68.

Od 21.45 sati igraju Sassuolo - Juventus, Roma - Verona, Udinese - Lazio i Lecce - Fiorentina, dok će u četvrtak na teren Torino - Genoa i SPAL - Inter.