POSTAO HIT NA DRUŠTVENIM MREŽAMA

Režiser se malo zaigrao pa uz ime hrvatskog trenera stavio grb prvaka Srbije

hk

Dok su nogometaši iz Mostara na terenu već promašili prvu šansu za vodstvo, režiser prijenosa utakmice između Zrinjskog i domaćeg Urartua malo se zaigrao i uz ime trenera Krunoslava Rendulića našao se grb prvaka Srbije.

11.07.2023. u 19:50

Crvena zvezda stajala je uz hrvatskog trenera te odmah postala hit na društvenim mrežama. Vidjeli su to i Armenci koji su tu pogrešku ispravili za vrijeme utakmice, ali naletjeli su na ono pravilo da internet sve pamti.

Momčad Krunoslava Rendulića u posljednjim minutama utakmice zabila za pobjedu (1:0). Gol je na asistenciju nekadašnjeg nogometaša Hajduka Zvonimira Kožulja zabio bivši igrač Varaždina Matej Senić u 89. minuti.