BRAVO

REBIĆ PONOVNO ZABIO Hrvatski napadač donio bod Milanu u derbiju s Juventusom

rk/h

Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan u 1:1 remiju na gostovanju kod Juventusa u derbiju četvrtog kola talijanskog nogometnog prvenstva.

20.09.2021. u 07:34

Rebić, koji je digrao čitav susret za Milan, poravnao je na konačnih 1:1 u 76. minuti glavom s pet metara spustivši u mrežu korner Tonalija.

Juventus je poveo na samom početku utakmice, u četvrtoj minuti i to iz protunapada nakon kornera Milana. Morata je nakon brzog iznošenja lopte izašao sam pred Maignana i rutinski ga svladao.

Nakon što je izjednačio na 1:1, Rebić je u 83. minuti imao priliku i dovesti Milan u vodstvo, ali je pucao preko grede.