Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal; Modrić odigrao cijelu utakmicu

bl/h

U dvoboju 10. kola Primere Villareal i Real Madrid su odigrali 1:1.

21.11.2020. u 18:37

Četiri dana prije presudne utakmice protiv milanskog Intera u Ligi prvaka, Real Madrid nije uspio pobijediti Villarreal.

Utakmica je počela sjajno za Kraljevski klub, Marijano Diaz je u 2. minuti postigao gol, a izjednačio je Gerard Moreno u 75. minuti iz penala. Bio je to četvrti dosuđeni penal koji su krivili igrači Reala u zadnje dvije utakmice.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real.

Vodi Real Sociedad s 20 bodova, Villarreal je drugi s 19, a Real četvrti sa 17 bodova.

Ranije su Levante  i Elche odigrali također 1:1. Poveli su domaći golom Melera (12), a za Elche je poravnao Tete Morente (64).