FRANCUSKA

PSG remizirao u Lilleu, Marseille ostao na vrhu ljestvice

Direktno.hr

04.12.2014. u 00:43

U derbiju 16. kola francuskoga nogometnog prvenstva Lille i Paris Saint Germain odigrali su 1-1 pa je Olympique Marseille i dalje ostao na vrhu ljestvice Le Championnata.

PSG je poveo golom Edinsona Cavanija u 29. minuti, a domaćin je izjednačio autogolom Sirigua u 42. minuti.

PSG je imao priliku preuzeti vodstvo na ljestvici nakon što je Olympique Marseille u utorak remizirao kod Lorienta.

Rezultati 16. kola: Lille – PSG 1-1, Bastia – Evian 1-2, Guingamp – Caen 5-1, Nice – Rennes 1-2, Metz – Bordeaux 0-0, Montpellier – Saint Etienne 0-2; odigrano u utorak: Monaco – Lens 2-0, Lorient – Olympique Marseille 1-1, Nantes – Toulouse 1-2. U četvrtak igraju Olympique Lyon – Reims.

Redoslijed: 1. Olympique Marseille 35 bodova, 2. PSG 34, 3. St. Etienne 29, 4. Rennes 28, 5. Bordeaux  28...