PREDNOST TERENA NIJE POMOGLA

PREMIERSHIP Leicester City, Crystal Palace i Burnley uzeli pobjedu domaćinima

lb/h

U sve tri subotnje utakmice 33. kola engleskog nogometnog prvenstva slavili su gosti. Leicester City je porazio Huddersfield s 4-1, Burley je pobijedio Bournemouth sa 3-1, dok je Crystal Palace slavio protiv Newcastle Uniteda s 1-0.

06.04.2019. u 18:18

Leicester je ovom pobjedom produžio pobjednički niz na četiri utakmice, dok je Huddersfield upisao i peti uzastopni poraz.

Golove za 'lisice' zabili su Yoeri Tielemans (24), Jamei Vardy (48, 84-11 m) i James Maddison (79), dok je pogodak za domaćine zabio Aaron Mooy (52-11 m).

Burnley je pobjedom protiv Bournemoutha dohvatio možda i presudna tri boda u borbi za prvoligaški spas. Burnley sada ima osam bodova više od Cardiff Cityja, ali i utakmicu više.

Bournemouth, koji je u zadnjih devet kola upisao samo jednu pobjedu, je poveo autogolom Ashleyja Barnesa u četvrtoj minuti. Izjednačio je Chris Wood u 18. minuti, a samo dvije minute kasnije Ashley Westwood je doveo goste u vodstvo. Pobjedu gostima osigurao je Barnes u 57. minuti iskupivši se tako za autogol na početku susreta.

U susretu između Newcastle Uniteda i Crystal Palacea slavili su gosti s 1-0, a pogodak odluke zabio je Luka Milivojević iz kaznenog udarca u 81. minuti.

Na ljestvici vodi Liverpool koji je u petak na gostovanju pobijedio Southampton s 3-1. "Redsi" imaju dva boda više od Manchester Cityja, koji ima utakmicu manje.