BURNLEY SLAVIO S 2:1

PREMIER LIGA Leicester prosuo bodove na Turf Mooru, Vardy promašio jedanaesterac

av/h

Nogometaši Burnleya u prvom su nedjeljnom susretu 23. kola engleskog prvenstva na svom Turf Mooru svladali Leicester City s 2:1 (0:1).

19.01.2020. u 17:16

Gosti su poveli preko Barnesa (33), no u nastavku su domaći golovima Wooda (56) i Westwooda (79) stigli do preokreta. Za goste Vardy kod rezultata 1:1 nije realizirao kazneni udarac u 68. minuti.

Filip Benković nije konkurirao za nastup u momčadi Leicestera.

Burnley je ovom pobjedom skočio na 14. mjesto s 27 bodova, dok je Leicester ostao treći s 45 bodova, tri manje od drugog Manchester Cityja.