IZGUBILI U SAMOJ ZAVRŠNICI UTAKMICE

PORAZ WEST HAMA Dinamov najteži protivnik iz skupine Europske lige izgubio od povratnika u Premiership

rk/h

U dvoboju na londonskom Olimpijskom stadionu West Ham je doživio drugi domaći poraz u ovoj sezoni Premiershipa , a svladao ga je povratnik u elitno društvo Brentford s 2:1.

03.10.2021. u 18:02

Bryan Mbeumo doveo je Brentford u vodstvo pokotkom u 20. minuti.  Jarrod Bowen je izjednačio u 80. minuti, da bi pobjedu "Pčelama" donio Yoane Wissa u četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju utakmice.

Objavu dijeli West Ham United (@westham)

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod. Golovima Iheanacha (31) i Vardyja (37) "Lisice" su vodile 2:0 na poluvremenu. U drugom dijelu su Olise (61) i Schlupp (72) donijeli bod Palaceu.

Tottenham je na svom stadionu svladao Aston Villu s 2:1. Hojbjerg (27) i Lucas (71) bili su strijelci za Spurse, a Watkins (67) za Aston Villu.

U derbiju i posljednjoj utakmici 7. kola Liverpool je od 17.30 sati domaćin Manchester Cityu.