REMI PROTIV ELCHEA

POGODAK LUKE MODRIĆA Vatreni ponovno zabio za španjolskog prvaka

rj/h

Real Madrid je u dvoboju 16. kola Primere odigrao 1-1 kod Elchea, a vodeći gol za španjolskog prvaka zabio je Luka Modrić.

31.12.2020. u 00:31

Modrić je u 20. minuti zabio gol glavom nakon što je Asensio pogodio gredu, a Luka između dva igrača Elchea stigao prvi na loptu i pogodio mrežu za svoj četvrti ovosezonski pogodak u Primeri.

Novi prvoligaš Elche je izjednačio u 52. minuti golom Fidela iz penala kojeg je skrivio Carvajal, a Real je dokraja propustio veliki broj prilika za pobjedu.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu.

Real je ostao drugi s dva boda manje i dvije utakmice više od vodećeg Atletica, dok je Elche 15. s 16 bodova.