LUDNICA

Pogledajte slavlje igrača Gorice nakon pobjede nad Splićanima: 'Oćemo titulu još ove godine'

kj

Nogometaši Velike Gorice na domaćem terenu u nedjelju su pobijedili Hajduk iz Splita, a igrači velikogoričkog kluba svoju su pobjedu proslavili u svlačionici nakon utakmice.

18.09.2023. u 09:25

Splićani su vodili do 87. minute kod Gorice 1:0 u susretu osmog kola HNL-a, no dvoboj je završio pobjedom Velikogoričana 2:1.

Goričani za pobjedu zabili u 92. minuti

U 62. minuti Zvonimir Šarlija doveo je Splićane u vodstvo i Hajduk je sve do 87. minute imao tri boda u džepu. No, prvo je Gorica izjednačila pogotkom Dine Štigleca, dok se potpuni preokret dogodio u 92. minuti kada je Ante Matej Jurić pogodio za 2:1 domaćeg sastava.

Nakon odrađene kazne na klupu Hajduka se vratio prvi trener Ivan Leko, no njegova je momčad nakon pet prvenstvenih pobjeda u nizu upisala drugi poraz zaredom.

U 87. minuti lopta je kružila po vrhu šesnaesterca Hajduka te ju je u letu dočekao Štiglec, malo iskosa na desetak metara. Opalio je iz prve i pogodio suprotni kut za 1:1. Tu nije bio kraj splitskim mukama jer su do kraja ostali i bez jednog boda.

Petljala je obrana Hajduka u 92. minuti, nisu mogli gostujući igrači ispucati loptu, a sve je iskoristio Jurić i postigao pogodak za preokret i pobjedu Velikogoričana 2:1.

Slavlje u svlačionici

Svoju pobjedu u posljednjim trenucima utakmice proslavili su nogometaši Gorice, a klub je njihovo slavlje podijelio na društvenim mrežama.

Hajduk je i dalje prvi s 15 bodova. Slijedi Rijeka s 13 bodova, a toliko ima i Dinamo koji ima utakmicu manje od prethodnog dvojca. Gorica je pobjedom skočila na četvrto mjesto s osvojenih 12 bodova. Osijek je nakon serije loših rezultata pao na peto mjesto i ima 11 bodova. Na začelju je Rudeš sa samo jednim osvojenim bodom.

Barem nešto lijepo za navijače Hajduka u nedjelju: Pogledajte što je Maloča napravio poslije utakmice