BOD IZ ZAGREBA

Pogledajte kako je Gattuso izgubio živce zbog penala u zadnjoj minuti: Ovaj put nastradala je boca

av

Nogometaši Hajduka morali su se zadovoljiti bodom iz Kranjčevićeve nakon što je sudac u sedmoj minuti nadoknade dosudio penal za Lokomotivu.

11.08.2024. u 22:45

Razbjesnilo je to Hajdukova trenera Gennara Gattusa koji je bio vidno iznerviran potezom svojeg igrača ili odlukom suca Darija Bela. Za razliku od utakmice u Slovačkoj kad je nastradao hladnjak, ovog puta nogom je napucao bočicu s pićem koja je stajala kod njegova trenerskog prostora.

Jasno je tako pokazao što misli o igri svoje momčadi koja je u posljednjoj minuti utakmice primila izjednačujući pogodak. Jedanaesterac je realizirao bivši igrač Bijelih Duje Čop. Video cijele situacija pogledajte OVDJE.

Gattuso je nakon utakmice na konferenciji za novinare komentirao blijedu predstavu svojih igrača. "Bilo je tako u prvom poluvremenu. Bilo je loše i negledljivo. Drugo poluvrijeme ne. Imali smo tri velike šanse, zabili preko Trajkovskog. Mogli su zabiti Marko Livaja i Fahd Moufi. Momčad još, očito, nije spremna igrati svaka tri dana."

Na Kranjču bez Perišića

"Znali smo da ćemo se ovdje mučiti, ništa nas nije iznenadilo. Moramo se pripremiti da može izdržavati ritam", rekao je talijanski strateg okupljenim novinarima.

Hajduk je tako već u drugom kolu napravio kiks umjesto da dođe do još jedne pobjede. Podsjetimo, Bijeli su prvenstvo otvorili pobjedom 2:1 na Poljudu protiv Slaven Belupa.

Gennaro Gattuso stavio sve karte na stol: 'Perišić je rekao da želi otići! Ovo još nije gotovo'

Hajduk je u Kranjčevićevoj nastupio bez Ivana Perišića kojeg je Gennaro Gattuso udaljio iz momčadi prije putovanja u Zagreb. Dobra vijest za Splićane u ovoj je utakmici bila da je Ivan Rakitić odigrao svih 90 minuta.