PODJELA BODOVA NA SANTIAGO BERNABEU Ronaldo zabio 110. gol u Ligi prvaka!

mpi

Real Madrid odigrao je 1:1 protiv Tottenhama u 3. kolu skupine H Lige prvaka.

17.10.2017. u 19:44

Gosti su poveli u 28. minuti nakon autogola Varanea. Izjednačio je Cristiano Ronaldo u 43. minuti iz kaznenog udarca zabivši 110. gol u Ligi prvaka. U nastavku susreta bilo je prilika s obje strane, no bila je to večer vratara Keylora Navasa i Huga Llorisa.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real, dok se Mateo Kovačić još nije oporavio od ozljede i nije nastupio za 'Kraljevski klub'. Zanimljivo, bio je to peti međusobni susret Reala i Tottenhama i prvi pogodak kojeg je engleski sastav zabio 'Los Blancosima'.

U drugom susretu iz H skupine Borussia Dortmund je u Nikoziji odigrala tek 1-1 protiv APOEL-a i sve je dalje od plasmana u drugi krug natjecanja. Domaćin je poveo u 62. minuti golom Potea, a izjednačio je pet minuta kasnije Sokratis Papastathopoulos.

Na ljestvici vode Real Madrid i Tottenham sa po sedam bodova, dok Borussia Dortmund i APOEL imaju po bod.

Tekstualni prijenos susreta Real Madrid - Tottenham možete pratiti na portalu Direktno od 20.45 sati.

3. kolo, Liga prvaka

20.45 sati, Santiago Bernabeu, Madrid

REAL MADRID - TOTTENHAM

1:1

(43' - 11 m Ronaldo, 28' Varane - ag)

TIJEK SUSRETA:

90'+3' KRAJ DRUGOG POLUVREMENA: Real Madrid – Tottenham 1:1

90' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

87' IZMJENA ZA REAL: Ulazi Vazquez, izlazi Isco

80' IZMJENA ZA TOTTENHAM: Rose unutra, Llorente van

76' IZMJENA ZA REAL: Ulazi Asensio umjesto Benzeme

74' Još jedna prilika gostiju. Pokušao je Eriksen, ali ponovno to skida Navas

70' Prilika Tottenhama. Kane se našao sam pred Navasom, vratar Reala dirao je loptu i skrenuo je

63' Potegnuo je Ronaldo, ali Lloris je ponovno obranio

60' Probao je Eriksen iz daljine, ali šalje to ravno u ruke Navasa

59' Modrićeva lopta zapela je bloku, odbila se do Kroosa, koji ju je poslao pored gola

56' Pokušao je ponovo Ronaldo, ali nije bio precizan

53' Prilika Reala. Benzema je pucao glavom prema golu, a Lloris sjajno obranio

49' Ronaldo je stigao do lopte i opalio iznad gola

45' POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME: Real Madrid – Tottenham 1:1

45' OSTALI SUSRETI: Maribor – Liverpool 0:4, Spartak M. - Sevilla 1:1, Manchester C. – Napoli 2:0, Feyenoord – Šahtar 1:1, Leipzig – Porto 3:2, Monaco – Bešiktaš 1:1, APOEL – Borussia D. 0:0

45' KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Real Madrid – Tottenham 1:1

43' GOOOL. Ronaldo iz jedanaesterca zabija za izjednačenje. Real - Tottenham 1:1

42' JEDANAESTERAC ZA REAL.  Modrić je podvalio loptu za Kroosa, koji je bio u prodoru, no ruši ga Sanchez i sudac pokazuje na bijeli točku

38' Kross je pokušao iz slobodnog udarca, Ramos je skočio, ali nije to bilo precizno

31' Lloris je obranio Iscov pokušaj s desetak metara

31' Žuti karton za Ronalda

28' GOOOL. Aurier asistirao Kaneu, koji je promašio, a Varane je poslao loptu u vlastitu mrežu. Real - Tottenham 0:1

19' Prilika Tottenhama. Navas je morao intervenirati nakon Kaneovog pokušaja glavom

17' Benzema je uputio loptu Ronaldu koji je zapucao i poslao loptu pokraj gola

14' Hakimi je dao lijepu loptu za Modrića, ali je suđeno zaleđe

10' Luka je dao dobru povratnu loptu za Ronalda koji nije stigao do nje

5' Kakva prilika Reala. Gužva je bila pred golom gostiju. Hakimi je dao loptu za Ronalda koji je pucao i zatresao gredu. Odbila se lopta do Bnezeme koji pogađa pored gola

1' Počeo je susret na Santiago Bernabeu. Real Madrid protiv Tottenhama u Ligi prvaka

SASTAVI:

REAL MADRID: Navas; Ramos, Varane, Ronaldo, Kroos, Benzema, Modrić, Marcelo, Casemiro, Hakimi, Isco

Trener: Zinedine Zidane

TOTTENHAM: Lloris; Alderweireld, Vertonghen, Sanchez, Aurier, Sissoko, Dier, Winks, Eriksen, Kane, Llorente

Trener: Mauricio Pochettino

NAJAVA UTAKMICE:

Real je pobjedom nad Getafeom, uspio smanjiti zaostatak u prvenstvu za vodećom Barcelonom na dva boda, Tottenham u engleskoj ligi također ima 17 bodova i drže treće mjesto s pet bodova zaostatka za vodećom momčadi.

U Ligi prvaka  obje momčadi imaju maksimalan učinka i pobjede protiv Borussije Dortmund i APOEL-a.

NAJAVE TRENERA:

ZIDANE: IMPRESIONIRAN SAM NASTUPIMA TOTTENHAMA

"Impresioniran sam nastupima Tottenhama ove sezone. Posebno bih izdvojio svog sunarodnjaka Llorisa na golu te sjajnog Kanea. Ovo je susret dvije najjače ekipe u skupini i mislim da nas očekuje jedno pravo finale. Ja svakog suparnika respektiram, a Tottenham će biti i veliki test naše trenutne kvalitete. Cilj nam je odigrati na vrhunskoj razini, a uvjeren sam da će navijači na stadionu uživati u dobrom nogometu s obje strane. Naravno, cilj nije samo uveseljavati navijače, već i doći do tri boda", izjavio je trener Reala Zinedine Zidane.

POCHETTINO: MOŽEMO SE NOSITI S NAJBOLJOM MOMČADI NA SVIJETU

"Svi smo zajedno u ovome, puno smo pričali i pripremali se, tako da sam ja uoči gostovanja kod Reala optimist. Svi mi zajedno u momčadi rastemo i vjerujem da se možemo nositi sa svima, čak i s najboljom momčadi na svijetu što je po meni u ovom trenutku Real Madrid. Iz kola u kolo u Engleskoj igramo protiv vrhunskih protivnika, ali ovo je ipak jedna stepenica više, a današnja će utakmica reći puno toga o našoj kvaliteti i našim mogućnostima", rekao je trener Tottenhama Mauricio Pochettino.